MyMachine bolo uvedené do Siene slávy HundrED

odznak hundrED Hall of Fame

Máme veľkú novinku! Okrem toho, že sme sa opäť dostali do výberu HundrED Global Collection, sme tiež jednou z jedenástich inovácií na svete, ktoré boli vybrané, aby sa stali súčasťou Siene slávy HundrED! Ide o exkluzívnu kolekciu vzdelávacích inovácií, ktoré preukázali trvalý rast vplyvu a škálovateľnosti.

Inovácie vo vzdelávaní musia spĺňať nasledujúce kritériá, aby mohli byť zaradené do Siene slávy HundrED:

  • Za posledných 5 rokov preukázali trvalý rast vplyvu a škálovateľnosti.
  • Implementujú popredné vzdelávacie riešenia, ktoré sú v súčasnosti na vrchole celosvetovo používaných postupov v probléme, ktorý rieši.
  • Preukázali, že reagujú na súčasné potreby vo vzdelávaní na celom svete.
  • Boli vybrané najmenej trikrát v rôznych kolekciách HundrED.

 

Sme naozaj poctení, že môžeme byť v Sieni slávy HundrED po boku Roots of Empathy (Kanada), Speed ​​School (Mali) či Slam Out Loud (India).

Filip Meuris, Jan Despiegelaere a Piet Grymonprez, spoluzakladatelia MyMachine: „To, že MyMachine bolo uvedené do Siene slávy HundrED, je možné len preto, že stojíme na silných pleciach nášho tímu a partnerov. Je to hlboké uznanie spoločného úsilia našich tímov vo všetkých zapojených krajinách na 3 kontinentoch. Sme nadšení, že členovia HundrED Academy uznávajú naše globálne úsilie o budovanie tvorivej sebadôvery u študentov základných, stredných a vysokých škôl a ukazovanie cesty, ako môžu realizovať svoje nápady.“

Zdieľajte tento článok
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

Karpatská nadácia
Letná 27
040 01 Košice

MyMachine Slovakia © 2020