MyMachine bolo uvedené do Siene slávy HundrED

odznak hundrED Hall of Fame

Máme veľkú novinku! Okrem toho, že sme sa opäť dostali do výberu HundrED Global Collection, sme tiež jednou z jedenástich inovácií na svete, ktoré boli vybrané, aby sa stali súčasťou Siene slávy HundrED! Ide o exkluzívnu kolekciu vzdelávacích inovácií, ktoré preukázali trvalý rast vplyvu a škálovateľnosti.

Inovácie vo vzdelávaní musia spĺňať nasledujúce kritériá, aby mohli byť zaradené do Siene slávy HundrED:

  • Za posledných 5 rokov preukázali trvalý rast vplyvu a škálovateľnosti.
  • Implementujú popredné vzdelávacie riešenia, ktoré sú v súčasnosti na vrchole celosvetovo používaných postupov v probléme, ktorý rieši.
  • Preukázali, že reagujú na súčasné potreby vo vzdelávaní na celom svete.
  • Boli vybrané najmenej trikrát v rôznych kolekciách HundrED.

 

Sme naozaj poctení, že môžeme byť v Sieni slávy HundrED po boku Roots of Empathy (Kanada), Speed ​​School (Mali) či Slam Out Loud (India).

Filip Meuris, Jan Despiegelaere a Piet Grymonprez, spoluzakladatelia MyMachine: „To, že MyMachine bolo uvedené do Siene slávy HundrED, je možné len preto, že stojíme na silných pleciach nášho tímu a partnerov. Je to hlboké uznanie spoločného úsilia našich tímov vo všetkých zapojených krajinách na 3 kontinentoch. Sme nadšení, že členovia HundrED Academy uznávajú naše globálne úsilie o budovanie tvorivej sebadôvery u študentov základných, stredných a vysokých škôl a ukazovanie cesty, ako môžu realizovať svoje nápady.“

Zdieľajte tento článok
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

prihláste sa na odber newslettra

Karpatská nadácia
Letná 27
040 01 Košice

MyMachine Slovakia © 2020